Paulina zawsze dziewica nadchodzi ! :D

Witam z całego serca !

Od czego by tu zacząć , nazywam się Paulina i jestem z Rzeszowa . W czerwcu skończę 20 wiosenek ( oj tak , stara dupa ze mnie ) Interesuję się sportem , grami co zresztą widać ,ale prawdziwą pasję odnalazłam w motocyklach , tak tak ... jeżdzę motocyklem ,a nie oglądam w telewizji :) Jestem studentką prawa no i z tym wiążę swoje marzenia .

Dziękuję za zaproszenie do tak WSPANIAŁEGO I ELITARNEGO PLUTONU ! :D :bow-yellow:

Bóg zapłać :music-deathmetal:

PS.

Jakby były jakieś wątpliwości co do autentycznością mojej osoby odsyłam do Origin'a ( konferencja prywatna ) wszystko zostanie rozwiane

Z wyrazami szacunku .
Paulina

Re: Paulina zawsze dziewica nadchodzi ! :D

MsPaulina pisze:Jestem studentką prawa no i z tym wiążę swoje marzenia .
Oby te marzenia nie były wygórowane, bo po kilku latach studiowania i obycia z kancelariami poznasz prawdziwe oblicze tego zawodu ;)

Co oczywiście nie znaczy, że życzę Ci źle :)

PS. No i z tym sportem, oby to było NBA! :P

Re: Paulina zawsze dziewica nadchodzi ! :D

Lukic - wydaje mi się ,że szybko mi się nie zmieni owy pogląd na to marzenie , gdyż trwa już ponad 8 lat :) co do sportu to oczywiscie piłka nożna , ale na drugim miejscu oczywiście koszykówka ! :D

TheBadWolf
Ahahaha ,ale ja prawdę mówię :-D "jestem nieskażona i czysta " to słowa mojej byłej siostry z LO :D

aCv82

Dupa nie przyszłym :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”