Apokaliptyczny koniec BF3?

Minęło pół roku od reaktywacji naszego serwera Battlefield 3. W tym czasie serwer 2012 APOCALYPSE NNC [350 TICKS] TDM|CQ WEAPONS LIMITS stał się najpopularniejszym serwerem TDM w Polsce i aktualnie plasuje się na 131 miejscu pod względem popularności na świecie według rankingu gametracker.com Przez pewien czas uruchomilismy dla Was drugi serwer TDM, który również był bardzo popularny. Niestety całkowity brak zainteresowania na forum i wsparcia w formie dotacji ze strony graczy zmusza nas do zastanowienia się nad sensem utrzymywania serwera BF3 w Apocalypse.
Sponsoring serwera TeamSpeak 3 w G4G.pl kończy się wraz z końcem roku. Całkowity koszt utrzymania serwera gry, procona, tsa czy innych dodatkowych rzeczy takich jak hosting www, domeny przekracza 200zł miesięcznie. Obecnie po za 1 (słownie: jedną) dotacją w kwocie 10zł, którą otrzymaliśmy w przeciągu ostatnich 6 miesięcy cały koszt utrzymania Apocalypsy spoczywa na barkach moich i Kutola. Jeśli do końca miesiąca nie uzyskamy żadnego wsparcia z Waszej strony od nowego roku będziemy zmuszeni wyłączyć serwer BFa i serwer TeamSpeak 3.

Chcesz nam pomóc w utrzymaniu serwerów ? Przekaż dotację TUTAJ.

Re: Apokaliptyczny koniec BF3?

No nie jest źle ale może być jeszcze lepiej. Napisane jest że miesięczny koszt utrzymania wynosi prawie 300 zł. Dla tych którzy czytają. Na co czekacie?
Obrazek

Przekazałem kolejną darowiznę w wysokości 40 zł. Co jest z Wami? Grać to każdy chce ale żeby się dołożyć to nie ma nikogo. Pamiętajcie o tym żeby ten serwer istniał zależy tylko i wyłącznie od Was (Graczy).
Obrazek

Cały czas w tej grze grałem żołnierzem wsparcia. Tym razem ja proszę Was o wsparcie i zainteresowanie tym serwerem. Po 10 września 2015 roku zostanie wyłączony serwer żeby tego uniknąć wystarczy kilka osób które przekażą darowiznę w kwocie 10 zł. Wierzę że takie osoby się znajdą.
Obrazek

In this game I was playing soldier support. Now I ask you to support and interest in this server. In September, the server shuts down. How do you want to help in this still existed server to entrust donation. Just the keel of people who communicate to 10 zł. I believe that such a person will be found.

To już koniec !!! Smutek na twarzy mi się pojawia :-( . Miałem nadzieję że ktoś zechce wesprzeć ten serwer. Nie chodzi mi o to że stracę uprawnienia Co-admina. Miałem tyle pomysłów które chciałem zrealizować za pomącą Hansa i Kutola ale nie daliście mi szans żeby się wykazać. Możecie sobie pogratulować że dzięki Wam (Graczom) ten serwer w dniu 10.09.2015 r. przestanie istnieć. Hans i KutolD dziękuję za wspaniałą grę i zaufanie.
Zablokowany

Wróć do „Aktualności”