Zabójstwo z C4 - chamskie, czy nie za bardzo?

Witam, (yaay, pierwszy post :D) pytanko-dyskusja będzie dotyczyć z C4. Otóż, ostatnio bawię się z C4 i np. na kanałach i robię tzw. "latające C4" tj. będąc w powietrzu zrzucam C4 na wrogów i detonuję. Rzecz w tym, że niestety mimo iż jest to legalne na serwerze budzi niesmak innych graczy i powoduje obelgi ://
I chciałbym zapytać, czy kille z ładunków wybuchowych są aż tak denerwujące? Sam parę razy ich doświadczyłem i nie widzę w tym nic złego, a nie fajnie jest jak nazywany jestem "noobem, który tylko latać z C4 potrafi" . Proszę o wypowiedzi :>>

Re: Zabójstwo z C4 - chamskie, czy nie za bardzo?

waleeek pisze:A może byś tak wypisał bronie zabronione w zamian tego info "uwaga nabór na co-adminów" myślę że było by to lepsze niż @rules , bo jak by na to nie patrzeć rzadko się widzi żeby ktoś wpisywał rulsy
Info o naborze co-adminów zostało usunięte ze spambota. Na serwerze co jakiś czas pojawia się info: Wpisz: @rules zeby poznac zasady tego serwera Type: @rules to learn the rules of the serverJak komuś się nie chce wpisywać @rules na serwerze czy sprawdzić forum to jest jego sprawa.
Obrazek

MULTIGAMING CLAN SINCE 2002
http://rainbow6.com.pl
Zablokowany

Wróć do „Battlefield 3 (offline)”