perm za roof

Witam z uwagi na małą liczbę przegranych godzin na waszym serwie, nie znając zasad dwa razy wlazłem na dach na mapie Wyspa Chark, nie wiedząc że jest zabroniony i ku mojemu zaskoczeniu żadnego ostrzeżenia tylko od razu perm. Trochę to nie fair, bo może warto na początku przywołać gracza do porządku i zapoznając się już z waszymi zasadami będę pamiętał na przyszłość, dlatego proszę o unbana. Pozdrawiam.

Re: perm za roof

aki80 pisze:Witam z uwagi na małą liczbę przegranych godzin na waszym serwie, nie znając zasad dwa razy wlazłem na dach na mapie Wyspa Chark, nie wiedząc że jest zabroniony i ku mojemu zaskoczeniu żadnego ostrzeżenia tylko od razu perm. Trochę to nie fair, bo może warto na początku przywołać gracza do porządku i zapoznając się już z waszymi zasadami będę pamiętał na przyszłość, dlatego proszę o unbana. Pozdrawiam.

Wiem że jest trudno trzymać się określonych zasad. Wiem to po sobie jak zacząłem grać na tym serwerze. Kilka razy dziennie wchodziłem na dach. Admin mnie upominał jak to nie pomogło to wyrzucał mnie z serwera. Teraz nie wchodzę na dach bo trzymam się zasad. Jak będziesz się ich trzymał to nie spotka Cię taka przykrość w postaci wyrzucenia lub zbanowania.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Cheaty i Bany”