Re: Komunikaty

ok, zgodze się z tym że taki sposób gry przez innego gracza jest nie fajny, ale na tej samej mapie "Sekwana" kiedy Ty wyrzuciles dwóch graczy z naszego teamu, ja potykałem się o takich samych w Twoim teamie: nóżki, pozycja leżąca, M240B, na tłumiku w rogu pokoju... zebrał chyba tekturę z całej mapy bo nic nie wystawało z pod kartonu. Tylko w tym wszystkim nie ma niestety racji żeby gościa wyrzucic z serva. W zasadach serva nie ma niestety słowa na temat pernamentnego leżenia... nie użyje słowa "kampa" bo jest zabronione na servie :). Chyba ze są spisane gdzieś zasady... proszę o info

Następnym razem napisz na czacie kto z mojego timu leży w ścianie to go szybko z niej wyciągniemy.
Ja nie zwracam uwagi na to co robią ludzie z mojego timu. W rulsach nic nie ma o kampieniu bo kampienie to pojęcie względne i nie da się tego ująć jakoś mądrze. Wczoraj wywaliłem typa może dwóch, którym wystawała głowa ze ściany gdzieś w kącie mapy.Taki koleś leżąc z rozstawionymi nóżkami MG nigdy nie nauczy się normalnej gry. Dlatego w tak wyjątkowych przypadkach stosujemy szybką metodę wychowawczą w postaci kicka z risonem "get up". Nic wielkiego typ robi reconect i gra dalej. (jeśli ma na to ochotę oczywiście ...)
Jesli chodzi o tych z wczoraj to zrobiłem wszystkim przysługę, na ich miejsce wbili normalni gracze, którzy na pewno więcej Ci pomagali w grze.
Obrazek

MULTIGAMING CLAN SINCE 2002
http://rainbow6.com.pl

hahahaha, alez ty masz pamiec wybiórcza. Na tej mapie wczoraj przegralismy w końcówce, z powodu mniejszej liczby graczy nikt do nas nie wbił. Do czasu równych składów, dostawaliście lanie :)...

A co do głównego wątku... Hans jak sobie to wyobrażasz w praktyce... jeśli odezwie sie na czacie 15 osób ze ktos, kogos zabił i tamten kampi... jesli ja ciebie zgłosze :) ze stoisz na klatce, to Kutol da ci kicka :)... juz teraz nie zawsze reagujecie przykład snajperzy na dachu. Sam pisałem do was i nie było efektu... nie ze mam wam za złe, bo znam z praktyki że nie wszystko sie widzi na czaci i wchodzenie na konsole poraz 20 jest meczace... Również jestm wielkim przeciwnikiem kampienia, to był jeden z powodów mojego odejścia z jednego z klanów, kiedy inni klanowicze podkładali c4 lub claye na MCOMy lub flagi, ale niestety to jest niedopuszczalne na serwie publicznym kikowanie ludzi z tego powodu jesli nie ma tego w rulsach. Inną drogą, bardziej drastyczną jest ogranicznie, że wejście na serva mają gracze tylko od 1 colonela, niestety najwięcej leżących graczy jest z niskimi levelami. Proponuje również rozszeżyć zapisy w rules o: kick graczy z pingiem powyżej 100.

BrickHeads pisze: ...., ale niestety to jest niedopuszczalne na serwie publicznym kikowanie ludzi z tego powodu jesli nie ma tego w rulsach.
Sporo w tym racji jest, no ale Hans i Kutol mogą wywalać kogo chcą. To oni utrzymują serwer, więc nie widzę w tym nic złego. To jak wpłynie to na "pijar" serwera to już inna sprawa, tu przypominam był już ten temat poruszany na forum battleloga, po tym jak gracze z Lex zaczęli się publicznie wypłakiwać za bany. Jeśli chodzi o adminów z vipa ,to już kick'anie bez powodu nie powinno mieć miejsca.

BrickHeads pisze:jest niedopuszczalne na serwie publicznym kikowanie ludzi z tego powodu jesli nie ma tego w rulsach.
Ten serwer byłby publiczny gdyby hostowało go DICE lub EA.
Ten serwer nie jest publiczny bo opłacamy go my więc jest on prywatny z dostępem dla wszystkich (prawie).
Daje nam to prawo decydować kogo mamy wywalać z serwera a kogo nie czy się to komuś podoba czy nie.
Czasami mam wrażenie, że niektórzy z graczy BFa 6 miesięcy temu zainstalowali sobie internet ...
EOT
Obrazek

MULTIGAMING CLAN SINCE 2002
http://rainbow6.com.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Dowodzenia”