Nabór na Co-Admina serwera BF3

Startuje nabór na administratora serwera BF3: "2012 APOCALYPSE NNC [350 TICKS] TDM|CQ WEAPONS LIMITS".
Poszukujemy ludzi do pomocy przy utrzymywaniu porządku na naszym serwerze.
Warunki, które powinien spełniać Apokaliptyczny Co-Admin:
- musi być członkiem plutonu 2012 APOCALYPSE NNC w Battlelog
- musi być zarejestrowanym użytkownikiem forum 2012apocalypse.pl
- musi być stałym bywalcem naszego serwera i dużo grać (dobrze gdy często gra w godzinach porannych)
- ma wieloletnie doświadczenie w grach FPS oraz doświadczenie w administrowaniu serwerami gier
Od przyszłego admina oczekujemy dużej aktywności na serwerze oraz odpowiedzialnego i sprawiedliwego administrowania serwerem zgodnie z zasadami, które na nim obowiązują.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o pisanie w tym temacie podając następujące informacje:
- nick z Battlelog
- krótki opis o sobie (staż gry, historia administrowania innymi serwerami jeśli taka jest itd)

Co-Admin będzie miał możliwość informowania graczy o łamaniu zasad (say, yell), wyrzucania (kick) i czasowego banowania (tban) ludzi nagminnie łamiących zasady naszego serwera.
Dokładny regulamin dla Co-Adminów zostanie przedstawiony w osobnym temacie (forum prywatne).

Zapraszamy.
Obrazek

MULTIGAMING CLAN SINCE 2002
http://rainbow6.com.pl

Re: Nabór na Co-Admina serwera BF3

Witam. Jestem zainteresowany : ).
Mój nick battlelog zimikatowow, mam 21 lat. GG: 6569758.
Gram już prawie rok, ale na własnym koncie od niedawna. Jeśli chodzi o administrowanie serwerami, to kiedyś w cs 1.6.
Czekam na kontakt, pozdrawiam!

Witam,
jestem chętny na status admina na waszych serwerach.
Jak widzę co się na nich dzieje pod nieobecność głównych adminów to czasami po prostu wychodzę,
bo nie można pograć normalnie...
Chodzi tutaj głównie o moździerz i o RPG... po których mapa wygląda jak "kupa" :P

- Jestem członkiem plutonu
- Na forum jestem również zarejestrowany
- Praktycznie codziennie na nim gram, 34h nabite i ciągle rośnie :-)
- Grałem kiedyś w CS 1.6, Source teraz BF 3, 4 jestem również administratorem serwera J4F w BF4

Nick: Pr0pheT_v13
(http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 517464/pc/)
Kontakt: prophet.v13@gmail.com
Opis: Mam na imię Bartek, jestem administratorem na J4F.
[hr]Pc:
- Motherboard ● MSI X79A-GD45 Plus
- CPU ● Intel Core i7 3820 3,60 GHz
- GPU ● ASUS GeForce GTX 660 Ti
- RAM ● Corsair DDR3 8 GB 2133MHz
- Monitor ● Samsung T22B300
- Mouse ● Razer Taipan
- Keyboard ● Razer Blackwidow Ultimate 2014

Witam, chciałbym zgłosić moją kandydaturę. Może nie jestem jakoś megą często dostępny ale zawsze grywam na 2012apocalypse co pewnie zauważyliście :) Jeśli chodzi o administracje serwerami to tylko VPS więc nie wiem po co to wpisuje haha Często spotykam się z łamaniem zasad na serwerze dlatego chętnie bym zaprowadził porządek gdy nie ma innych adminów. Zdarza się że gram w godzinnach porannych. Jeśli nie przeszkadza Wam to, że jestem dostępny dość nieregularnie to chętnie zajmę się pilnowaniem porządku. Dodatkowym plusem jest znajomość angielskiego.

Nick: czarnuch420
Mail: tom.zaborsky[]gmail.com

Rozczarowało nas zainteresowanie naborem.
Z dwóch osób które wyraziły chęć pomocy w administrowaniu, niestety tylko jedna przeszła testy - czarnuch420.
Prophet niestety wykazywał nadgorliwość (źle rozumiany "rush" i "no camp" - widocznie za dużo indoktrynacji ojca polaka i trochę zmentalności pankiego) i niestety nie podołał zadaniu.
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Jestem 2 na całym świecie z AEK-971.

NO NAME CLAN - MULTIGAMING CLAN SINCE 2002 - http://nonameclan.pl
Zablokowany

Wróć do „Centrum Dowodzenia”