Re: bazar z hansem:P

panki_PL pisze:o wy kurw iska wy jesteście kozaki. a ty skot to jebany gnoju morda w drewno suko bo ci z dupy z robię garaż
Panki a ty zamiast jakoś umiejętnie zripostować, to takimi wypowiedziami jeszcze bardziej się pogrążasz. No ale w każdym razie jest ubaw :)

Ja to pierdolę, zdejmuję kominiarę,
zakładam ją wtedy gdy idę na robotę,
kopyto biorę wjeżdżam na ostro,
bez żadnego ziewania waszka g 21 w tej zwrotce teraz ja nawijam.
Cały czas spokojnie podbijam do tematu, w którym są wspomnienia.
Z przyjaciółmi przeżyte wspólnie razem chwile, gdy się powaliłem w dwutysięcznego drugiego wspomnieniami żyłem.
Od rzeczywistości odbiłem się gdy tylko zobaczyłem kto kim kurw? jest,
na kogo można liczyć w czas, mimo niewielu z nas już nieliczni zostali ze mną cały czas,
ten mój przekaz zrozum, jeśli potrafisz ogarnąć moje słowa i to co mam do powiedzenia, jestem przygotowany na każdą ewentualność w życiu bo liczą się wspomnienia,
z którymi przetrwałem 6 lat pozbawienia na nie i ten temat załanczały się wspomnienia,
z których dziś się śmieję, bo było zaj?biście. Przede mną jeszcze całe życie, wróciłem do rzeczywistości, nie rozumiem przyszłości. Z uwagi na fakt, że może być gorzej, bo nie wiadomo, co nas w życiu spotka, komu się powinie noga,
w mej pamięci kasuję wszystkie złe wspomnienia bo nie ma dla nich miejsca.
Przede mną jeszcze czas, którego nie da się zatrzymać,
lecz każda przeżyta chwila wypełnia moją ciszę w mym sercu,
które bywa drżące niespokojne jak wzburzona rzeka.
Chociaż jestem na wolności nie jest jak ma być, jak było w przeszłości.
Okno w mej pamięci powoli się zamyka, czas ucieka lecz w spokoju się przyglądam życiu, chwilom, rzeczywistym faktom na teraz a kiedyś coraz bardziej,
pogłębiam się w mych słowach tkwi to we mnie Nie mogę ogarnąć myśli coraz ciężej,
jakoś kurw? nie wiem co się dzieje, lecz pamiętam o kolegach, których dziś tu nie ma, bo zapierdalają swoje młode lata w pudle. Z pamięcią dla nich zawsze, z wyrazami zawsze,
z szacunkiem zawsze.
Bo to prawda z serca od waszki dla vip marcycha, od przyjaciół dla przyjaciół, bo liczą się wspomnienia, prawda, PRAWDA.

waszka g - poeta :music-deathmetal:
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Jestem 2 na całym świecie z AEK-971.

NO NAME CLAN - MULTIGAMING CLAN SINCE 2002 - http://nonameclan.pl

Dawac wiecej filmikow chce zobaczyc jak gine na jakims .

Moje filmik sa do wyszukania na youtube:
BF3 Drobek2
Bf3 Drobek3
Bf3Drobek

Tutaj mozecie obadac filmiki oczywiscie 1280x1024 4:3 17 cali monitor i 30-40 fps wiec ja musze wolniej
latac po mapie aby zobaczyc przeciwnikow :)
Ale ciekaw jestem jak sie gra na 24 calach w full hd .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa Rozrywki”