NO NAME CLAN 2012 APOCALYPSE NNC
DRUŻYNY NAGRODY HISTORIA
WYŚLIJ EMAIL DOŁĄCZ DO NAS RZUĆ WYZWANIE
  15.12.2015  NNC znowu w grze!
  04.10.2012  R.I.P. - M.A.N.5.O.N
  14.08.2012  Kutol nr 1 na świecie w BF3
  06.06.2012  BATTLEFIELD 3 PREMIUM

O nas

Historia No Name Clan sięga 2002 roku ...
Wtedy zaczynała formować się tzw. Polska scena Medal of Honor. Dzięki petycji powstał Polski ladder MoHAA Objective Realism i zabawa ruszyła na całego. Uformowały się najlepsze Polskie klany takie jak Night Soldiers, Green Devils, Wolf Pack czy Bad Boys. Średnia wieku graczy była wysoka więc panował świetny klimat. Polska scena MoHAA w tamtych czasach to był ewenement. Stworzyliśmy własne reguły gry odcinając się od Europy. Klanówki w Polskim ladderze toczyły się według naszych specyficznych zasad. Rozgrywka trwała czasami nawet do 3 godzin. Prawdziwa wojna, świetne czasy ...

Wtedy właśnie grupa ludzi, dla których ta gra była jedynym i nałogowym sposobem spędzania wolnego czasu postanowiła wstrząsnąć sceną i tak powstała nowa siła - NNC - Kutol, Hans, @r@$, w00jtek, KaT, GreG KiLLeR, Manson, Gregorov i BaNdit to był pierwszy skład klanu.
Zabawa zaczęła się na całego.
Codzienne klanówki, treningi na których panowała specyficzna atmosfera i od czasy do czasu jakieś turnieje. Klan NNC należał do czołówki kilkukrotnie okupując 1 miejsce w Polskim ladderze Clan Base (wtedy w ladderze było kilkaset klanów i rozgrywanych było kilkadziesiąt klanówek dziennie). Uwieńczeniem wspaniałego klimatu tamtych czasów było wspólne spotkanie z zaprzyjaźnionym klanem OBC w Krakowie gdzie odbyła się kulturalna imprezka integracyjna (oczywiście bezalkoholowa).
Popularność MoHAA w tamtym czasie była tak olbrzymia, że na scenie codziennie pojawiały się nowe klany a wraz z nimi nowi gracze. Sielanka się skończyła gdy nastąpił napływ gimbusów. Po jakimś roku pojawili się pierwsi pr0-gejmerzy z 3 literowymi nickami z wielkimi Esportowymi ambicjami a wraz z nimi magiczne umiejętności zarezerwowane tylko dla graczy z grupy HIGH. Większość starych graczy i cała Europejska scena gry próbowała z tym walczyć. Pojawiały się Pandory i inne DMW, które tylko wzbudzały politowanie wśród elity pr0.

NNC zaczęło przeżywać kryzys. Po pewnym czasie część graczy postanowiła dać sobie spokój i zakończyć przygodę z MoHAA na dobre. Ja wraz z Kutolem, który do dnia dzisiejszego jest moim wiernym kompanem wylądowaliśmy w świecie Toma Clancy's w grze Raven Shield. Pozostała część chłopaków ze składu MoHAA postanowiła toczyć boje dalej. NNC w MoHAA dalej święciło sukcesy już w mocno odmienionym składzie (dołączył PoinC, Monsun, Zychal, Giergas i inni ...).

Wraz z Kutolem rozpoczęliśmy przygodę z RvS. Po skompletowaniu sympatycznej ekpiy z FredDem (Bad Boys), Starskim (W-Pack), Joystikiem, M@lpką, Pigim, Mzahem, 4ieRem, Ji2nem rozpoczęliśmy zabawę w świetnej grze jaką był Raven Shield. Klan rozgrywał mecze w Europejskim ladderze Clan Base - Raven Shield Objective. Niestety tam również po jakimś roku pr0-gaming doprowadził do całkowitego upadku gry. Na grze Raven Shield olbrzymie kokosy zbili niezależni programiści, którzy zakładając prywatne inicjatywy poprawili trochę wygląd i fizykę gry - oczywiście odpłatnie...

Kolejną przygodą był Counter Strike Source.
Pojawili się nowi kompani w składzie - Zielin, Misiek, Koz@ck. Kilkanaście miesięcy naprawdę ostrej rozgrywki w CSa - świetna zabawa. Niestety ta gra do dnia dzisiejszego jest obciążona swoim znakomitym poprzednikiem CS 1.6 przez co Polska scena CSS nigdy nie powstała. Prawdę mówiąc klanówki miały średni klimat a z czasem trwania max 15 minut były średnio emocjonujące.

Po CSie przyszedł czas, w którym klan praktycznie przestał funkcjonować. Mijały kolejne miesiące beztroskiego grania w kolejne części Call of Duty, które nie miały nic wspólnego z zabawą w klan.

W 2012 roku NNC wraca ze stronką, forum i wielką chęcią gry w nowy świetny tytuł Battlefield 3.
Wraz z Kutolem i Gregiem stworzyliśmy społeczność graczy 2012 APOCALYPSE NNC. Nasz serwer BF3 2012 APOCALYPSE NNC [350 TICKS] TDM|CQ WEAPONS LIMITS w krótkim czasie staje się najpopularniejszym serwerem tdm w Polsce i plasuje się na 84 miejscu europejskiego rankingu serwerów BF3 wg danych gametracker.com. Jednak przygoda z Battlefield 3 to była głównie luźna zabawa w trybie tdm bez jakiegokolwiek związku z grą w klanie.

Przez wszystkie lata zabawy tak naprawdę żaden tytuł nie był w stanie nas pochłonąć tak mocno jak Medal of Honor: Allied Assault - gry, od której wszystko się zaczęło. 1 grudnia 2015 roku miała miejsce premiera nowej gry Ubisoft - Rainbow Six Siege. Pierwszy shooter online od dekady, który wnosi świeży powiew w monotonny i nudny świat fps-ów. Niesamowity gameplay i emocje w każdym meczu powodują, że trudno się od niej oderwać. Siege pochłonął nas całkowicie i doprowadził do prawdziwej reaktywacji naszego klanu.

Obecnie miło spędzamy czas grając w Siege, popijając piwko i obmyślając nowe taktyki w składzie: Hvns, KvtolD, Monsvn, PoinC, FredD.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej stronki poświęconej Rainbow Six Siege pod adresem:
http://rainbow6.com.pl
oraz fanpage FB:
https://www.facebook.com/rainbow6siegepl

c.d.n.Ekipa MOH:AA nadal żyje :-) - nowe możliwości ?
Ostatnie posty: Hvns
Forum: Dyskusja ogólna
17.01.2018 - 13:05
NNC wraca do gry!
Ostatnie posty: Hvns
Forum: Ogłoszenia
11.03.2017 - 22:50
Siemanko
Dyskusja ogólna - 3 Odpowiedzi
Siemanko
Ostatnie posty: Diabolo Pomidoro
Forum: Dyskusja ogólna
17.09.2012 - 03:38
Duch przeszłości
Ostatnie posty: Hvns
Forum: No Name Clan
26.05.2012 - 13:11
L3X vs NNC
Klanówki NNC - 16 Odpowiedzi
L3X vs NNC
Ostatnie posty: GreG_kiLLeRd
Forum: Klanówki NNC
10.05.2012 - 08:00
moh
[NNC] vs. @ctiVe pL !
Clan Base - 10.02.2006
17:11
moh
[NNC] vs. Smurfs
Clan Base - 06.02.2006
17:11
moh
[NNC] vs. Team Zorro
Clan Base - 05.02.2006
17:11
moh
[NNC] vs. NM
Clan Base - 31.12.2005
21:7
moh
[NNC] vs. Virtual
Clan Base - 26.12.2005
16:12
Accept Cookies?
Provided by OpenGlobal E-commerce