Dyskusja ogólnaEkipa MOH:AA nadal żyje :-) - nowe możliwości ?


23.09.2017, 11:27 - Manalessar - lama - 2 Posty
Cześć! Tyle lat minęło a przeglądając Internet natrafiłem na Waszą stronę :-). Fajnie przeczytać tyle znanych nicków z przed 15 lat? Ciekawe czy ktoś pamięta jeszcze mecze z nami ( TITAN-SQD, GROM ), bo ja z Wami bardzo dobrze, bo zawsze były zacięte :-). Mam wrażenie, że wieli osób z dawnej sceny chciałoby pograć w coś nowego, bo jakoś od czasów MOH:AA żadna gra nie potrafiła przyciągnąć na dłużej.

Ze swojej strony bardzo chciałbym polecić Playerunknown's Battlegrounds ( PUBG ) - mimo, że gra jest jeszcze w Early Access na steam to przebiła już CS:GO i DoTa2, czasami gra w nią już w jednym czasie 1,5 mln ludzi. Sam gram około pół roku i powiem szczerze, że od czasów MOH:AA w żadną gre FPP się tak nie wkręciłem. Na YouTube jest sporo info o grze więc nie będę się rozpisywał, w każdym razie w tej chwili gra polega na tym, że 100 osób ląduje na wyspie i tylko 1 może przeżyć(lub 1 team). Gra wymaga na równi myślenia co strzelania, a od około 2 miesięcy jest już tryb FPP only i chyba większość gra już tylko to. Jest sporo dobrych graczy, dużo fajnych akcji i zabawy, a jak zostaje ok 10 graczy to serducho zaczyna walić mocniej - polecam serdecznie :-). Twórcy bardzo chcą w przyszłości skupić się na e-sporcie, już powstaje sporo klanów - może macie ochotę też spróbować :-)? Jakby co mój Login na stemie: manalessar . Zawsze chętnie pogram, pomogę Kolegom z dawnych lat, chociaż nadal uważam się za nooba ;-).

Pozdro dla Was.
 
25.09.2017, 11:11 - Hvns - Administrator - 11 Posty
Siemanko
Ja pamiętam! Zresztą grał z nami potem w inne gry Malin (Zeus).
My obecnie z paką ludzi z MoHAA pykamy w Rainbow Six Siege. Polecam!
 
25.11.2017, 14:29 - Manalessar - lama - 2 Posty
Hvns wrote:

Siemanko
Ja pamiętam! Zresztą grał z nami potem w inne gry Malin (Zeus).
My obecnie z paką ludzi z MoHAA pykamy w Rainbow Six Siege. Polecam!


Hmm dziś szukając kolejnego shootera zwróciłem właśnie uwagę na Siege'a i po obejrzeniu filmiku muszę powiedzieć, że dość mocno mnie zainteresował :-). Macie jakieś namiary na stronkę gdzie najszybciej poczytam co i jak co by możliwie najszybciej móc zacząc efektywnie grać? Na jakimś TSie siedzicie jakby co ?

Pozdro
 
25.11.2017, 22:08 - Hvns - Administrator - 11 Posty
https://rainbow6.com.pl/
 
07.01.2018, 16:55 - Gregorov PL - lama - 3 Posty
Siemka! Ahhh czasy MoHaa, tyle lat mineło. Mam teraz pc ale dość słabego, nie wiem czy rainbow by mi chodził. Gram głównie na ps4 i tam mam rainbowa smiling
 
17.01.2018, 13:05 - Hvns - Administrator - 11 Posty
konsole to zło!